Urdhëroni Nicozero tani dhe merrni pjesë në promovim
Sasia është e kufizuar! 58 copë majtë
cmimi:199 евро
vetëm 
* kur porosisni nga 1 kurs

Porosit tani me një zbritje

Sasi e kufizuar!
60 copë të mbetura
çmimi i zbritjes:
99 евро
vetëm nga 20 janari
Preparat kundra pirjes së duhanit varësi:
  • Ju ndihmon të lini duhanin shpejt
  • Eliminon varësinë në vetëm një kurs
  • Eliminon tërheqjen e nikotinës edhe tek duhanpirësit me eksperiencë
  • Efekti i medikamentit zgjat 3 muaj
Duhet të hiqni dorë nga pirja e duhanit nëse:

1 është e vështirë për ju të merrni frymë, dhe në mëngjes filloni të vuani nga një kollë e rëndë

2 Jeni bërë nervoz, nuk duroni dot dhe nuk flini mirë

3 A jeni lodhur të fshiheni dhe të kërkoni vendet ku lejohet pirja e duhanit

4 Të dashurit tuaj vuajnë nga tymi i duhanit dhe era e cigareve

5 Imuniteti juaj është dobësuar dhe shëndeti juaj është i dobët

6 Nuk ju pëlqen era e duhanit që vjen nga duart, flokët dhe rrobat tuaja

7 A jeni lodhur të shpenzoni shumë para për blerjen e cigareve

8 Ju jeni shumë të lodhur duke qenë të varur nga varësia e tij

A po mendoni akoma nëse duhet të hiqni dorë nga pirja e duhanit?
Shihni se si funksionon nikotina në trupin tuaj!
Sytë

Gjendja e retinës është përkeqësuar ndjeshëm, si rezultat i së cilës shikimi është dëmtuar.

Rreziku i zhvillimit të konjunktivitit alergjik dhe kataraktit është rritur.

Lëkura

Mbetet e thatë dhe e dehidratuar, çehrja e saj është zbehur ndjeshëm.

Shfaqen rrudhat e hershme, venat merimangë, qarqet dhe qeskat nën sy.

ENËT E GJAKUT

Muret e enëve të gjakut janë të mbuluara me pspreja aterosklerotike.

Këmbët fillojnë të bymehen, shfaqen venat me variçe dhe rreziku i gangrenës rritet.

Zemra

Muskujt e zemrës lodhen, gjë që rrit rrezikun e sëmundjes së arteries koronare dhe infarktit të miokardit.

Presioni i gjakut rritet, enët e gjakut fillojne t`ju shtrëngojnë.

Organetfrymëmarrja

Mukoza e zgavrës në gojë, laringu, nasopharynx është e dëmtuar.

Zhvillohet bronkiti kronik, i shoqëruar nga një kollë tipike e duhanpirësit, rritet rreziku i zhvillimit të kancerit të laringut dhe mushkërive.

Dhëmbët

Smalti i dhëmbëve dëmtohet ndjeshëm, formohet një psprejë e verdhë, shfaqet një erë e pakëndshmenë gojë.

Dhëmbët fillojnë të dhembin, të gjakosen, të prishen dhe fillojne gradualisht kështu të bien.

Sferaintime

Meshkujt pësojnë një rënie dramatike në proçesin e marrëdhënieve seksuale.

Gratë kanë rrezik të rritur nga lindja e parakohshme, ka më shumë të ngjarë të vuajnë nga infertiliteti dhe menopauza e hershme.

Sisteminervor

Furnizimi i gjakut në tru përkeqësohet, shfaqet nervozizmi, gjumi dhe oreksi pakësohet , shfaqen dhimbjet e kokës.

Rritet rreziku i zhvillimit të hemorragjisë cerebrale, kanceri i trurit është i pranishem .

Nicozero
liria jote nga nikotina!

Duhani Addict Agent Nicozero është një sprej oral i zhvilluar nga mjekët amerikanë. Sprej i ka kaluar të gjitha provat klinike. Sot prodhimi i tij është i licencuar në të gjithë Evropën, kështu që kushdo që dëshiron të lë në mënyrë të lehtë pirjen e duhanit mudn ta bëjë atë tashmë.

Efektiviteti i Nicozero është për shkak të veprimit unik të produktit, i krijuar në bazë të meristemeve bimore dhe përqendrimeve të përbërësve natyrorë, i cili konsiston në një ndërprerje të shpejtë dhe duke hequr mendjen nga cigarja , pavarësisht nga historia e pirjes së duhanit.

Kompleksi anti-duhan ka një efekt kompleks në receptorët e trurit, sistemin kardiovaskular dhe tretës, duke parandaluar në mënyrë efektive simptomat e ndërprerjes së pirjes së duhanit dhe ndjenjen e euforisë që cigaret e sillnin më parë. Thjesht, Nicozero i garanton ish-duhanpirësit mungesën e "tërheqjes së nikotinës", nervozizmin dhe procesin e luftës së brendshme me veten.

Faleminderit për aksionin kompleks Nicozero :
1
Lini duhanin shpejt dhe pa dhimbje
2
Shmangni tërheqjen nga nikotina (duhanpirësit me përvojë)
3
Ndihmoni trupin të rikuperohet

Vetëm për

1 kurs

aplikacione

Nicozero

Toni vaskular rritetpresioni rikthehet në normalitet
toni normalizohetzorrët, funksionojne veshka dhe mëlçia
funksioni i tyre rregullohet qendra e frymëmarrjesdhe rrahjet e zemrës
lëkura rigjenerohetflokët dhe thonjtë eleminohet aroma e keqe e gojës

Vetëm për

1 kurs

aplikacione

Nicozero

stabilitet i rrituri organizmit ndaj viruseve dhe infeksioneve
teprica është hequrnuk ka irritimcilësia e gjumit është përmirësuar
gjaku dhe limfat plotësishtjane pastruar nga toksinat
Ka rritje mendoredhe të aktivitetit fizik
Sasia është e kufizuar! Kanë mbetur 58 copë
Nicozero
çmimi: 199 евро
 vetëm
arka* kur porosisni nga 1 kurs
Përbërja natyrale dhe e sigurt
Nicozero: 6-të «Pse-të» kryesore
Tre hapa drejt lirisënga nikotina

1 KRYEJ 1 POROSI
dhe pranojeni sprejin përmes korrierit

2 PERDORENI
sprej sipas nevojës

3 FIKSONI NJË REZULTAT
përdorni kursin nga 30 ditë

Sasia është e kufizuar! Kanë mbetur 58 copë
Nicozero
çmimi:
 vetëm
Kryeni porosinë tuaj* kur porosisni nga 1 kurs

Si Nicozero i ndihmoi njerëzit të linin duhanin

(stili i autorit, drejtshkrimi dhe pikësimi i ruajtur)

Nicozero
Porositeni tani dhe merrni pjesë në promovim
Sasia është e kufizuar! Kanë mbetur 58 copë
çmimi:199 евро
vetëm 
* kur porosisni nga 1 kurs

Sasia e produktit është e kufizuar!
kanë mbetur 58 pako Nicozero

Informacion për medikamentinvarësi:
  • Ju ndihmon të braktisni pirjen e duhanit shpejt
  • Eliminon varësinë në vetëm një kurs
  • Eliminon "tërheqjen e nikotinës" edhe tek duhanpirësit që kanë vite që kanë varësi
  • Efekti i medikamentit zgjat 3 muaj