Zhvilluar me përdorimin e nano-teknologjisë
Miratuar nga Shoqata e Dermatologëve Kombëtarë

HARRONI PËRGJITHMONË
KËRPUDHAT, KRUARJEN DHE ÇARJET E KËMBËVE!

Eleminon simptomat e kërpudhave që në përdorimin e parë
Eliminon kërpudhat tërësisht me vetëm 1 cikël të plotë përdorimi
Eleminon kruarjen, rrjepjen e lëkurës së këmbëve dhe irritimin
Eliminon erën e keqe
Stabilizon punën e gjëndrave të djersës
Shëron plagët dhe çarjet e këmbëve

Zbritje

-50%

SERIA E PRODHIMIT ËSHTË E LIMITUAR, NXITONI TË POROSISNI ME OFERTË KËTË MUAJ!
SERIA E PRODHIMIT ËSHTË E LIMITUAR, NXITONI TË POROSISNI ME OFERTË KËTË MUAJ!

Deri në fund të ofertës mbeten:

00 Orë
00 Minuta
00 Sekonda

Cmimi i vjetër:

Cmimi i ri:

Të dhënat tuaja janë të sigurta

A jeni akoma të bindur që nuk jeni në rrezik?
Do të bënit mirë të kontrolloni nëse keni një nga këto simptoma. Në rast se keni të paktën një nga këto simptoma, atëherë FILLONI TË KUROHENI PA VONESË!!!

Erë e pakëndshme acidike

Djegia dhe kruajtja e këmbëve

Çarje në thembra dhe plasaritje e lëkurës në këmbë

Pustulat dhe skuqja në këmbë

Forma e pasaktë e thonjve, tuberoziteti

Ndjesi shpimi gjilpërash në këmbë

Ndryshimi i ngjyrës së thonjve nga rozë në të verdhë (kafe)

Muri i zgjeruar i thonjve

Pikat e bardha dhe thonj të dëmtuar

Mavijosje dhe enjtje në zonën e këmbës

Cfarë duhet të prisni nëse nuk kuroni kërpudhat ne këmbë?

Sipas statistikave zyrtare, të paktën një në tre qytetarë ka hasur të paktën një simptomë të kërpudhave. Dhe një në pesë qytetarë preket prej tyre. Kërpudhat zhvillohet me shpejtësi nëse vesh këpucë të ngushta me materiale jo natyrale, çorape sintetike dhe madje nëse shpesh frekuentoni saunën, banjën turke dhe pishinën. Në verë, rreziku fshihet në plazh, në parqe, ku ecni zbathur dhe madje edhe në kabinën tuaj të dushit!
NDALONI PERHAPJEN E SEMUNDJES! MBRONI SHENDETIN TUAJ

Stadi i pare i infeksionit nga kerpudha:

Ndjesi parehatie gjate ecjes

Ere e pakëndshme

Djersitje e tepruar

Kruajtje e vazhdueshme dhe e pambarim

Plasaritje e vazhdueshme

Faza e dytë e infeksionit të kërpudhave:

Kruajtje të rëndë gjatë ecjes

Lëkura e ngurtësuar

Carje te thella ne thembra

Ere e forte e pakendshme

Thonj te dobët dhe të zverdhur

Faza e tretë e infeksionit të kërpudhave:

Carje shume të thella te lëkurës

Renie e thonjve

Ulçera dhe çarje thella te gjakosura

Plasaritje mes gishtërinjve

Copa lekure të bardhë

Nëse nuk ndërhynni në kohë me një kurë të kërpudhave, rrezikoni që sëmundja të marrë një kthesë të keqe! Imagjinoni se si do të vuani nga dhimbja, kruajtja dhe pamja e keqe, për të mos përmendur erën e këmbëve tuaja. A doni që diçka e tillë të ndodhë me ju? ATEHERE THUAJI JO KëRPUDHAVE!

Si vepron kremi Mucoped?

Në rast të përdorimit të vazhdueshëm Mucoped të cliron nga një sërë problemesh që lidhen me lëkurën e këmbëve. Komponentët e pranishëm në përbërës ju ndihmojnë që nga përdorimi i parë të hiqni qafe:

Kërpudhat
Erën e pakëndshme
Djersitjen
Carjen
Lëkurën e forcuar
Kruajtjen dhe parehatinë gjatë ecjes

Zbritje

-50%

Seri e limituar! Nxitoni! Janë vetëm 75 paketime me cmim promocional!

Mucoped - është një metodë e lehtë për të shpëtuar nga kërpudhat PëRGJITHMONë!

Zbritje

-50%

Cmimi i vjetër:

Cmimi i ri:

Seri e limituar! Nxitoni! Janë vetëm 75 paketime me cmim promocional!

Plotësoni të dhënat tuaja në modulin e mëposhtëm

Deri në fund të ofertës mbeten:

00 Orë
00 Minuta
00 Sekonda

Cmimi i vjetër:

Cmimi i ri:

Të dhënat tuaja janë të sigurta

CFARE NDODH ME KëMBëT TUAJA PAS PëRDORIMIT 30 DITE Të Mucoped?

Cliroheni përgjithmonë nga kërkpudhat në këmbë dhe në thonj
Cliroheni nga ndjesia e bezdisshme e kruajtjes në këmbë
Këmbët tuaja nuk do të mbajnë më erë të pakëndshme
Do i ndjeni këmbët të buta dhe të rehatshme gjatë ecjes
Këmbët tuaja nuk do të djersisin më
Lëkura e këmbëve do të rigjenerohet dhe do të bëhët e butë dhe e lëmuar.
Këmbët tuaja do të kenë një pamje ideale
Do keni këmbë të bukura të cilat s'do jeni më të dëtyruar t'i fshihni në plazh apo pishinë.

SI Të PëRDORNI Në MëNYRë KORREKTE KREMIN Mucoped.

Lajini këmbët, thajini plotësisht. Aplikoni një shtresë të trashë kremi në të gjithë këmbën, sipër dhe poshtë. Masazhoni, prisni deri sa të përthithet (1-2 minuta). Përsëriteni procedurën cdo mbrëmje para se të bini për të fjetur, për një total prej 30-35 ditësh. Pas fillimit të ciklit të aplikimit do te vini re se si lëkura e këmbëve tuaja do të jetë e SHENDETSHME!

Zbritje

-50%

Seri e limituar! Nxitoni! Janë vetëm 75 paketime
me cmim promocional!

Mucoped - është një metode e lehtë për të shpëtuar nga kërpudhat PëRGJITHMONë!

Zbritje

-50%

Cmimi i vjetër:

Cmimi i ri:

Seri e limituar! Nxitoni! Janë vetëm 75 paketime me cmim promocional!

Unesite svoje podatke u nastavku

Deri në fund të ofertës mbeten:

00 Orë
00 Minuta
00 Sekonda

Cmimi i vjetër:

Cmimi i ri:

Të dhënat tuaja janë të sigurta

Përse kremi Mucoped është më efikas se sa kremërat e tjerë kundër kërpudhave?

Përgatitjet antifungale ndahen në dy kategori: ose ato nuk funksionojnë, ose ato ndihmojnë vetëm gjatë periudhës së përdorimit të tyre.. Nëse keni probleme me kërpudhat, me siguri do të kuptoni se për çfarë po flas, dhe vazhdimisht përdorni kremëra që nuk i kryejnë detyrat e tyre të shtëpisë, ose që funksionojnë vetëm për një kohë të shkurtër.

Mucoped ndryshoi plotësisht kuptimin e përgatitjes antifungale. Hetimet masive klinike kanë treguar që kremi në mënyrë të jashtëzakonshme eliminon kërpudhat e këmbëve dhe thonjve, dhe pas ciklit të parë të trajtimit me këtë krem kërpudhat zhduken përgjithmonë. Ky efekt arrihet falë përbërësve të zgjedhur me kujdes

Mendimi i ekspertit - dermatolog

Pas studimeve të kujdesshme të kremës së Mucoped mund të them me besim se është një produkt jashtëzakonisht i efektshëm. Gjëja e rëndësishme në këtë krem - është kujdesi i plotë i lëkurës së këmbëve. Edhe nëse keni vetëm një ose disa simptoma, tashmë është e përshtatshme të përdorni krem Mucoped, për të shmangur komplikimet e rrezikshme që mund të kenë infeksionet kërpudhore. Mos harroni, kërpudhat e këmbëve shfaqen papritmas dhe zhvillohen shumë shpejt! Sot ju ndjen nje ndjesi të çuditshme dhe kruajtje të shpejtë, ndërsa nesër jeni shtruar në spital me antibiotikë. MOS PRISNI PëR TRAJTIMIN TUAJ! Më mirë ta eleminoni problemin menjëherë kur shfaqen simptomat e para. Dhe mbani mend! Kërpudhat janë më ngjitësit e infeksioneve. Thjesht afrohuni tek burimi dhe menjëherë rrezikoni, kështu që është e lehtë të infektoni shpejt tërë familjen!

— Aleksander Verdha
Doktor dermatolog

KOMENTE

S'me kishte shkuar ndonjëherë në mendje se do kisha pasur të bëja me kërpudhat.. Por pasi vajta në një pishinë dhe fillova të kruaj këmbët, kuptova se diçka nuk ishte në rregull ... Para se të përdorja Mucoped provova disa produkte që vetëm përkohësisht eliminuan kruajtjen dhe çarjet. Ato më ndihmuan vetëm për disa ditë. Vetëm kur thembra tashmë ishte care dhe gjakosur, shkova te mjeku. Ishte ai që më përshkroi Mucoped. Tani nuk kam më frikë të heq këpucët në plazh! Faleminderit!

Xhulja, Korce

Kur thembrat filluan të më plasariten, u kujtova që gjyshërit e mi kishin të njëjtin problem. Por ata janë në të 70-tat e tyre, ndërsa unë jam vetëm 28 vjeç! Cfarë tmerri. Atëherë kuptova që kisha të bëja me kërpudha, sidomos kur të çarat filluan të me kruhen. M'u kujtua që kisha vajtur në pishinë për një muaj pa pantofla, ja ku e mora infeksionin. Mësova nga një e njohur se ajo kishte pasur rezultate të shkëlqyera me Mucoped, e provova dhe bingo! Unë kam thembra si të një fëmijë përsëri!!!

Almira, Vlorë

Unë u përpoqa të kuroj kërpudhat me uthull për një kohë të gjatë, derisa dogja lëkurën time. Ishte një gjë jashtëzakonisht e dhimbshme dhe e pakëndshme. Kam probleme të vazhdueshme të kërpudhave sepse kam djersitje të tepruar të këmbëve. Kam mësuar për Mucoped prej mamasë sime , e provova, më çliroi nga kruajtja që pas aplikimit të parë. Por më vonë zbulova se nëse do ta kisha përdorur për 3 muaj kërpudhat do të ishte zhdukur plotësisht. DHE ASHTU NDODHI! Faleminderit krijuesve të Mucoped!

Valentina, Tiranë

Zbritje

-50%

Seri e limituar! Nxitoni! Janë vetëm 75 paketime me cmim promocional!

Mucoped - është një metode e lehtë për të shpëtuar nga kërpudhat PëRGJITHMONë!

Zbritje

-50%

Cmimi i vjetër:

Cmimi i ri:

Seri e limituar! Nxitoni! Janë vetëm 75 paketime me cmim promocional!

Plotësoni të dhënat tuaja në modulin e mëposhtëm

Deri në fund të ofertës mbeten:

00 Orë
00 Minuta
00 Sekonda

Cmimi i vjetër:

Cmimi i ri:

Të dhënat tuaja janë të sigurta