AMAROK
Ослободи го
ѕверот во тебе!
amarok
 • Стабилна и долга ерекција
 • Страсен и бурен секс во должина до 3 часа
 • Максимално задоволство од сексот
 • Моментално делување
Нарачај со попуст
ПРОБЛЕМИ ВО ПОСТЕЛА
РЕЧИСИ СЕКОЈ МАЖ СЕ СООЧУВАЛ СО:
Недоволно тврда ерекција

Сексот се претвора во страв поради можен неуспех и разочарување на саканата

Брз финиш

Брзиот финиш ве лишува од задоволството и ве тера да стравувате дека нема да ја задоволите партнерката

Алкохол

Секс по употреба на алкохол го намалува сексуалниот нагон, ги ослабува чувствата, а оргазмот станува бледен и неемоционален

Слаба желба

Постојаниот стрес, заморот, немањето време ја уништуваат сексуалната желба и возбудата

Кои се опасности од лошиот секс
 • Развод или разделба со саканиот човек
 • Развој на простатитис или аденома на простата
 • Недоверба во себе
 • Иритираност, стрес и депресија
Amarok ќе те претвори во вистински алфа мажјак
Подобрување на ерекцијата
Amarok го зголемува крвотокот во органите на малата карлица. Придонесува за поголемо наполнување на пенисот со крв. Големината на пенисот се зголемува до 35%.
Засилување и продолжување на оргазмот
Влијае врз делот на мозокот што е одговорен за сексуалното возбудување. Го продолжува оргазмот и ја зголемува неговата сила.
Зголемување на чувствителноста на ерогените зони
Посебни состојки на препаратот влијаат врз нервните завршетоци, затоа ќе почувствуваш необично задоволство од допирите на партнерката.
Зголемување на сексуалниот нагон
Заморот и стресот повеќе не се пречка за сексот! Повторно сте на врвот од сексуалната активност!
Јак состав на Amarok

Трибулу терерис

(Tríbulus terréstris)
Ја стимулира работата на хипоталамусот и хипофизата, придонесувајќи за зголемено лачење на тестостеронот. Позитивно влијае врз машката сила и потенцијата. До тоа доаѓа по пат на зголемување во организмот на лутеинските хормони (хормони што го стимулираат лачењето на половите хормони).

Катуаба

(Erythroxylum vacciniifolium)
Многу јак растителен афродизијак од Бразил. Богат со витамини од групите А, В, Ц, Е, исто така со јод, фосфор, магниум и железо. Го зајакнува нервниот систем и имунитетот, дава сила и ја зголемува издржливоста.

Дамијана (Turnera diffusa)

(Turnera diffusa)
Го зајакнува сексуалниот нагон по пат на лачење на хормони што се одговорни за либидото. Арбутин хидрохинон и дамијанин, што се содржат во растението, ги стимулираат и ги зајакнуваат машките полови органи.

Ашваганда

(Withania Somnifera)
Со право се смета за природна Вијагра. Го подобрува квалитетот на сексуалниот живот, го нормализира либидото, го подобрува квалитетот и квантитетот на спермата, го стимулира природното лачење на тестостеронот. Ова растение помага во случај на машка бесплодност.

Перуанска мака

(Lepidium meyenii)
Ја зголемува физичката и сексуалната издржливост. Ја подобрува чувствителноста на нервните завршетоци, го зголемува задоволството од интимните нежности.
Amarok не ја зголемува само потенцијата, туку и го подесува целиот полов систем правилно да функционира.
Дополнителни предности на
Amarok
 • Оди заедно со алкохол и лекови
 • Може да се употребува на секоја возраст
 • 100% природен, сосема безопасен, нема нус појави
 • Многу, ама многу квалитетен секс

Amarok е најпопуларното средство за
возбудување оваа година!


Само во последниот месец го купија повеќе од 30 илјади мажи!

Познати доктори за Amarok

Андрей Петров,
(уролог-андролог, специјалист, професор)

«Влијанието на Amarok на потенцијата и желбата за секс може да се спореди со влијанието на Вијагра. Меѓутоа Вијаграта ги оштетува крвните садови, го зголемува ризикот од инфаркт и мозочен удар, често е причина за силни главоболки и проблеми со бубрезите, додека Amarok не е само сосема безопасен, туку и го оздравува организмот.

Колку подолго мажот го прима Amarok, толку поздрави му стануваат органите на половиот систем и крвните садови. Прием во траење од еден третман осигурува враќање на природната потенција.

Често им го препорачувам на пациентите токму овој препарат. Денес според карактеристиките тоа е најдоброто природно средство за возбудување, зголемување на сексуалното задоволство и подобрување на ерекцијата.»

Коментари на купувачите
Начин на употреба?

1-2 пати дневно по една
капсула

Повторувајте секој ден
додека трае третманот

Насладете се од јаката
ерекција и оргазмите

 • Стабилна и долга ерекција
 • Страсен и бурен секс во должина до 3 часа
 • Максимално задоволство од сексот
 • Моментално делување
Нарачај со попуст
Како да се нарача?
 • Аплицирајте на нашиот сајт

 • Ќе ви се јавиме по 5 минути за потврдување
  на нарачката

 • Ќе ви го донесе Amarok службата за доставување
  по 7-10 дена

Global Partners LTD,
Privacy Policy